Hakkımızda

İDESOFT Bilgisayar Ltd. Şti.

Çağımızın teknoloji kaynaklı ihtiyaçlarının, özverili ve son derece başarılı bir kadroyla çözüme kavuştuğu İDESOFT sizi farklı kılacak başarılara imza attırıyor. web tasarım, B4B yazılımları, grafik tasarımları başta olmak üzere CRM hizmetleri, arama motoru optimizasyonu, reklam danışmanlığı ve sosyal medya yönetimi gibi ihtiyaçlarınızı uygun fiyat seçenekleriyle karşılamayı hedefliyor. Bilişim teknolojilerinin yanı sıra; pazarlama, stok yönetimi, ödeme takibi konularında firmanıza destek oluyor ve her türlü işleminizi hatasız ve eksiksiz takip etme olanağı sağlıyor. Sahip olduğumuz zengin arşivler, ürün çeşitliliği ve kolay kullanım imkânlarıyla rakiplerine büyük oranda fark yaratan firmamız, size en uygun ve en yapıcı çözümlerini hizmetinize sunuyor.

Ayrıca firmamız tüm bu hizmetlerin yanında uzmanlaşmış olduğu otomotiv sektörüne ait B4B yazılımlarını ve E-ticaret sistemlerini sizlere sunmaktadır. Bu bağlamda işletmeniz için hazırlamak istediğiniz sadece işletmenize özel yazılımları da kusursuz bir şekilde hazırlamakta ve zamanında sizlere teslim etmektedir.

Teknolojinin her nimetini kullanarak yazılımlarını tam donanımlı hale getiren İDESOFT gün geçtikçe hazırlamış olduğu benzersiz projeleri sizlere sunmaya devam edecektir.

Saygılarımızla...