B4B Sistemleri

B4B Sistemleri

B4B Sistemleri

B4B bayi yazılımlarımız sayesinde işletmenize ait stokları milyonlara ulaştırabilirsiniz. Ticaret hacminizi kat kat yukarıya taşıyabilirsiniz. Günümüz teknolojisinin tüm imkanlarını içinde bulunduran B4B bayi yazılımımızla, tahsilat, stok kontrolü ve depo yönetimi gibi konularda oluşan zaman kaybınızı minimuma indirerek değerli zamanınızı sizlere geri kazandırıyoruz. Sizler oturduğunuz yerden tüm satıcılarınızı kontrol altında tutabilecek ve en doğru şekilde yönlendirebileceksiniz.

B4B Modülleri

B4B Bayi yazılımımızda sizlere birçok özellik sunmaktayız. İşletmenizi en iyi şekilde yönetebilmeniz, doğru kampanyalar üretebilmek ve satıcılarınızı doğru bir şekilde yönlendirebilmeniz için bayi yazılımımız vazgeçilmeziniz olacaktır. Sunduğumuz tüm özellikler yanında sizlerinde işletmenize özel taleplerinizi program üzerinde uygulamaktayız. Ayrıca firmanıza özel yeni tasarım ve yazılım ile anahtar teslim bayi yazılımları da sizlere sunmaktayız...

B4B YAZILIMI İÇERİSİNDE YER ALAN MODÜLLER

Detaylı Arama

Bayi yazılımımızın detaylı arama modülünde bir çok arama yöntemi bulunmaktadır. Örneğin; Ürün adı, ürün kodu, ürün grubu, marka, model ve üreticiden arama yapmak imkanı sağlar.

Online Ödeme

Online ödeme modülünde alıcı kimse, güvenilir bir ödeme sistemine üye yapılır ve satıcıya ödemelerini taksitli ve tek çekim olarak gerçekleştirebilir. Ayrıca oluşturacağınız puan sistemi ile alıcı kişilere kampanyalar düzenleyebilirsiniz.

Kampanyalar

Kampanyalar modülünde ise alıcılarınıza özel kampanyalar düzenleyebilir ve her bir kampanya için farklı tanıtım görselleri sergileyebilirsiniz. Kampanya ekranında istediğiniz kadar kampanyaya yer verebilirsiniz.

Sipariş Yönetimi

Sipariş yönetimi modülünde ise, alıcılar sepetlerine ürün atıp bekletebilir, düzenleyebilir ve satın almak istedikleri ürünleri satıcıya sipariş olarak aktarabilir. Bu sayede alıcı kimse toplu ve doğru sipariş verme imkanına sahip olur.

Sipariş Durumları

Sipariş durumları modülünde ise alıcı kimse tüm sipariş detaylarını görebilmektedir. Belirleyeceği tarih aralığındaki tüm siparişlerinin durumlarını, içeriklerini ve tutarlarını, ayrıca güncel tarihteki bekleyen siparişlerinin tamamını görebilmektedir.

Finans Durumları

Finans durumları modülünde alıcı kimse belirleyeceği tarih aralığındaki adına düzenlenmiş tüm faturalarını görebilir, ayrıca kesilmiş olan tüm faturalarının içeriklerine de kolay bir şekilde ulaşabilir. Bunun yanında alıcı kimse tüm kargo hareketlerini de bu modülden görüntüleyebilir.

Raporlar

Raporlar modülünde satıcı müşterilerine ait tüm bilgilere ulaşabilmektedir. Oluşturulan siparişler, gönderilen ve bekleyen siparişler, faturalar, tahsil edilen tutarlar, sepet durumları, alıcıların arama kayıtları, ve tüm bunların ince detaylarına ulaşabilirsiniz. Ve tüm bunları istediğiniz tarih aralığında görüntüleyebilirsiniz.

B4B Yazılımımız Hakkında Bizlerden Bilgi Almak İçin